Portal firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. Kraków skierowany jest do wielu branż i obejmuje doradztwo dla wszystkich działów gospodarki.

Na naszym portalu masz możliwość zadawania pytań ekspertom, którzy skrupulatnie rozpatrzą każde Twoje pytanie i doradzą najlepsze rozwiązanie. Znajdziesz tu gotowe odpowiedzi i porady z zakresu prawa pracy, prawa finansowego, prawa podatkowego czy prawa oświaty. Oferujemy Ci ciekawe narzędzia, które ułatwią codzienną pracę. To gotowe do druku wzory umów, kalkulatory płac, karty kontrolne, wszystko dostępne w jednym miejscu.

Na naszym portalu informacyjnym publikujemy aktualne i kompleksowe informacje. Poruszamy tematy: ubezpieczeń, podatków, prawa pracy, finansów, bhp, oświaty, samorządów oraz biznesu. Nasz serwis doradczy to obszerna baza wiedzy. Każda porada, czy interpretacja – pisane są przez praktyków i ekspertów. Publikujemy tylko rzetelne i pomocne treści. Znajdziesz także gotowe umowy do pobrania, intuicyjne kalkulatory płac oraz wzory dokumentów.

Dzięki szkoleniom, z których masz możliwość skorzystać, możesz podnieść swoje kwalifikacje, zyskać podwyżkę lub awansować. Szkolenia oraz kursy oferowane na naszym portalu, to możliwość nauki online w indywidualnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie szkolenia są certyfikowane oraz przygotowane przez specjalistów. W prosty i przejrzysty sposób prezentują wybrane zagadnienia. Dzięki nim zyskujesz pełną wiedzę na temat praw pracowniczych, płac oraz świadczeń, RODO czy bhp. Nasze szkolenia są szkoleniami wielostanowiskowymi, dzięki czemu cały zespół ma możliwość podnieść swoje kwalifikacje.

Nasz serwis ma w ofercie Ebooki opracowywane przez ekspertów prawa. Jest to nasza propozycja dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę w danej dziedzinie i dobrze zgłębić temat. Są to poradniki z gotowymi propozycjami rozwiązań oraz wyjaśnieniami przepisów i zmian w prawie.

Na naszym portalu doradczym znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Polub nas na Facebooku – piszemy tu i publikujemy informacje na temat bieżących przepisów i zmian.

Śledź nas na Twitterze – na bieżąco informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Instagramie – tutaj pokazujemy tę mniej formalną stronę naszej firmy.

Podziel się opinią o nas na pozostałych naszych Social Mediach: Linkedin, Ted, Vimeo, Pinterest.

Ocena