Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – opinie

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.– opinie i oferta

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – Sipp jest firmą świadczącą usługi doradcze w zakresie prawa, finansów, gospodarki i oświaty.
Usługi te świadczymy drogą on-line, gdzie każdy Klient ma możliwość wyszukania treści, które go interesują, ale przede wszystkim ma możliwość korzystania z wiedzy wykwalifikowanych doradców oraz ekspertów.
Każdego Klienta prosimy o opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o., ponieważ naszym priorytetem jest to, aby dostarczać potrzebnych treści i informacji, aby każdy z naszych Klientów mógł szybko i sprawnie znaleźć to czego akurat potrzebuje.
Na naszych stronach dostarczamy również szereg narzędzi mogących się przydać czy to przedsiębiorcom, czy pracownikom administracyjnym – w postaci: portalu doradczo – prawnego, wielu kursów i szkoleń, porad ekspertów, a także bogatej biblioteki e-booków.

W jaki sposób wystawić opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Sipp?

Zapoznaj się z naszą ofertą i oceń nas. Możesz wystawić opinię o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa poprzez komentarz lub wystawienie oceny “gwiazdkowej”. Po prostu sprawdź i oceń nas.


4.91/5 (106)

Ocena

Subscribe
Powiadom o
guest
31 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mechu
Mechu
Gość
2 lat temu

z firmą serwis informacyjny polskiego prawa kraków mam do czynienia od miesiąca. Korzystam z tych informacji od niedawna i wydaje mi się, że głównie prawnicy tutaj mogą mi najbardziej pomóc, mam obecnie kilka problemów, a słyszałem, że są skuteczni, więc chętnie skorzystam i sprawdzę 

Agata B.
Agata B.
Gość
1 rok temu

Przeglądałem ostatnio portal Serwis Informacyjny Polskiego Prawa. Forum na ten temat też było ciekawe, więc napisałem jakie mam na ten temat zdanie. Uważam że bardzo ciekawy portal prawny i pewnie nie jednemu mogłoby się przydać, szczególnie szkolenia, można kilka fajnych wybrać dla siebie. 

Bachowski
Bachowski
Gość
1 rok temu

z firmą Serwis Informacyjny Polskiego Prawa kraków współpracuję jakiś czas. Korzystam z tych informacji i wydaje mi się, że przy tej ilości funkcji i możliwości jakie ten portal oferuje, cena jest bardzo atrakcyjna. Inne portale które przeglądałem są zdecydowanie droższe, więc nie widzę powodu, żeby tam przepłacać. 

Wojnar
Wojnar
Gość
1 rok temu

Dużo różnych możliwości i opcji dla przedsiębiorcy. Prowadzę firmę od kilku miesięcy, bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Codziennie czytam bo są tu zawsze świeże informacje. Nie mam czasu rano oglądać programów informacyjnych, więc tutaj najczęściej zaglądam. Opinie mam w pełni pozytywną.

Bielecki
Bielecki
Gość
2 lat temu

Jeśli odwieszę działalność to prawdopodobnie w przyszłym roku skorzystam z usług Sipp. Forum, na którym znalazłem firmę wydaje się dość sensowne i widzę też, że jest sporo chwalących sobie ten portal klientów. W zasadzie przy tej cenie, to się nie dziwię, bo też jestem na tak 🙂

Białowska
Białowska
Gość
8 miesięcy temu

Jestem księgową i korzystam każdego dnia z portalu sipp.pl. Opinie i interpretacje dodawane przez specjalistów sprawiają, że usługa jest świetnym rozwiązaniem. Dla mnie okazało się to bardzo pomocne, więc na tą chwilę nie zamierzam z niego rezygnować, ani zmieniać na inny. 

Różycki Marcin
Różycki Marcin
Gość
7 miesięcy temu

Portal sipp.pl ocena – daję dobrą, ponieważ dużo otrzymałam pomocy od firmy. Szczególnie w kwestii doradztwa. Udzielają bardzo trafnych porad, czy to w zakresie prawa gospodarczego czy cywilnego. Pomoc przydała się w dwóch sprawach sądowych i teraz to już wszystko idzie w dobrym kierunku!

mersi
mersi
Gość
2 lat temu

nie wiem czy to będzie dla nas dobre rozwiązanie, bo nasza firma działa na rynku międzynarodowym i potrzebujemy często kogoś kto ma wiedzę na ten temat w różnych miejscach w całej Europie. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat, czy Sipp dadzą sobie z tymi tematami radę i jakie ma firma opinie? 

abek.cd
abek.cd
Gość
1 rok temu

Portal sipp.pl ocena – daję dobrą, bo tani i dobry prawnik tu obsługuje i w abonamencie, nie trzeba płacić dodatkowo za obsługę sprawy. Gdy pytałam o cenę takiej obsługi stacjonarnie, to okazało się, że straszne kwoty chcą brać, a gwarancji wygranej przecież nikt nie da.. 

Umtech, Wilki
Umtech, Wilki
Gość
8 miesięcy temu

dałem ogłoszenie reklamowe na ten portal mojego zakładu i powiem, że jestem zdziwiony, bo od tej pory klientów mam więcej. Nie wiem czy to tak się złożyło, czy faktycznie mnie tu widać. Tak czy inaczej, klientów mam teraz więcej i na pewno nie żałuję, że kupiłem Serwis Informacyjny Polskiego Prawa kraków! 

Emil
Emil
Gość
8 miesięcy temu

Super 🙂

MM kij
MM kij
Gość
8 miesięcy temu

współpracuję z firmą od dawna, wszystko przebiega bezproblemowo

Patka
Patka
Gość
8 miesięcy temu

fajne rozwiązania dla przedsiębiorców, u mnie sprawdza się przy prowadzeniu małej firmy

Gabrysia
Gabrysia
Gość
2 lat temu

wysoka jakość usług polecam

Adam
Adam
Gość
8 miesięcy temu

Prowadzę mały warsztat samochodowy, portal firmy bardzo mi się sprawdza, korzystamy z niego razem z żoną, która pomaga mi przy prowadzeniu naszego biznesu

Kinga
Kinga
Gość
1 rok temu

Moja ocena jest zdecydowanie pozytywna, odkąd korzystam z serwisu nie potrzebuje już księgowej, sama ze wszystkim daję sobie radę

Jolanta
Jolanta
Gość
1 rok temu

pracownicy w moim biurze rachunkowym korzystają z serwisu i go polecają. Ja również często czytam zamieszczone tu artykuły, które są interesujące dla osób interesujących się prawem czy gospodarką

akak
akak
Gość
8 miesięcy temu

oferty i usługi skierowane ku przedsiębiorcom

Koala
Koala
Gość
8 miesięcy temu

jak dla mnie mega duży plus za kontakt z klientem, wszystko idzie się dogadać 🙂

ameryka
ameryka
Gość
8 miesięcy temu

jestem stałym klientem już od blisko 4 lat i nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji, wszystko na plus, uważam, że nasza współpraca odbywa się w porządku

Iga
Iga
Gość
8 miesięcy temu

fajnie, że wszytsko na bieżąco aktualizują, każde zmiany w prawie

kjk
kjk
Gość
8 miesięcy temu

wszystko tak naprawdę jest pod ręką, informacje z prawa, wszytskie zmiany, kodeksy, terminy czy wzory, u mnie w jednoosobowej dg sprawdza się super

tomek
tomek
Gość
8 miesięcy temu

indywidualne oferty i podejście do klienta

wojtek
wojtek
Gość
8 miesięcy temu

Narazie jestem na etapie testowania produktu, ale podoba mi się, pewnie wezmę pakiet na cały rok

wiki
wiki
Gość
8 miesięcy temu

fachowo, szczegółowo

lok
lok
Gość
1 rok temu

to już mój drugi rok z portalem, nie wyobrażam sobie aktualnie jak miałabym proawdzić swoją firmę bez niego

Polak
Polak
Gość
8 miesięcy temu

oferty biznesowe dla firm

Kamil
Kamil
Gość
1 rok temu

prawne usługi online, duża oszczędność jeśli chodzi o wynajęcie prawnika

Prawy
Prawy
Gość
8 miesięcy temu

Pomogli mi już w rozwiązaniu kilka spraw, cenowo wychodzi ekstra, fajne takie usługi online

ond
ond
Gość
1 rok temu

tak naprawdę myślę, że to usługi dla każdego 🙂

Anja
Anja
Gość
8 miesięcy temu

polecam Serwis informacyjny polskiego prawa

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x