SIPP opinie

SIPP OPINIE - Poznaj opinie o firmie Sipp

Na stronie Sipp Opinie zebraliśmy opinie klientów korzystających z naszego serwisu oraz usług firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o – Sipp. Jest wiele powodów, dla których warto dzielić się swoją opinią i zakładka SIPP Opinie ma na celu być cennym źródłem informacji dla Państwa o naszej firmie i oferowanych usługach.

Naszym mottem i założeniem we współpracy z Państwem są: 

– Jedynym sposobem aby naprawdę zrozumieć danego klienta, jest udoskonalanie usług, z których korzystają Państwo na co dzień. Z tego powodu, podesłane przez Państwa opinie na temat SIPP Kraków pomogą w ciągłym dostosowywaniu i ulepszaniu naszego portalu.

– SIPP Kraków zbiera opinie tylko od klientów, nadesłanych z formularza. Fakt ten wynika ze zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

– Jest wiele powodów dla których warto wystawić opinie na temat firmy SIPP Kraków. Za wszystkie podesłane opinie serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wystawienia swojej.

Opinie o Sipp Kraków są dla Państwa świadectwem naszej pracy. Z całą starannością staramy się doradzać naszym Klientom, tak aby osiągali swoje cele biznesowe. Wszystkich klientów traktujemy rzetelnie i lojalnie, ponieważ nasza współpraca wynika z doświadczenia i rzetelnej wiedzy. 

Staramy się zawsze szukać optymalnych dla Klientów rozwiązań, odpowiadając na ich potrzeby. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam informacji i danych. Podesłane opinie o SIPP świadczą, iż spełniamy oczekiwania naszych Klientów. 

Opinie SIPP

SIPP Opinie – to wyrażenie często wyszukiwane w Internecie. Szukana fraza jest tak zwanym skrótowcem, a jej rozszerzenie to „Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – Sipp”. Chodzi tutaj o nazwę naszej strony internetowej, której Klienci szukają w Internecie. 

Nie inaczej jest w przypadku wyrażenia „SIPP Opinie”. Stosowanie skrótów wynika z chęci uzyskania szybkiej informacji. Warto również dodać, że wyrażenie “SIPP Opinie” należy do grupy skrótowców głosowych.

“Opinie o SIPP” – to również wyrażenie, jakiego używają internauci do wyszukania opinii na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – Sipp. Jeśli trafiłeś na tą stronę wpisując w Google wyrażenie “Opinie o SIPP” to znaczy, że prawdopodobnie interesujesz się ofertą naszej firmy. Cieszy nas zainteresowanie naszą firmą. Na powyższych kartach znajdziesz odnośnik, który przeniesie Cię do  zakładki zawierającej opinie o SIPP -> SIPP Opinie

Dlaczego warto postawić na firmę SIPP (Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. Kraków)? – ponieważ Sipp to portal internetowy, którego celem jest pomoc przedsiębiorcom, instytucjom finansowym, działom kadr oraz pracownikom, w lepszym zrozumieniu aktualnych zagadnień prawnych.

Poznaj Opinie na temat Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o. o . Z badań opublikowanych w ostatnich latach wynika, że opinie konsumentów są ważnym wsparciem dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Nie inaczej jest w kwestii opinii na temat firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa. 

Zebrane opinie o SIPP budują wizerunek firmy, pomagają pozyskać nowych klientów skutecznie poprawiając pracę działu Obsługi Klienta,

Dziękujemy za wszystkie przesłane opinie na temat firmy SIPP.
Zachęcamy do wysłania swojej opinii o SIPP.

4.85/5 (119)

Ocena

Subscribe
Powiadom o
guest
60 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antek B
Antek B
Gość
1 rok temu

U mnie sprawa została załatwiona w bardzo krótkim czasie. Firma profesjonalna na każdym etapie postępowania. Szczerze polecam i gdy zajdzie potrzeba to ponownie skorzystam z ich usług ponieważ pracują tu bardzo dobrzy doradcy

Grażyna Pach
Grażyna Pach
Gość
9 miesięcy temu

Cieszę się i to bardzo, że miałam możliwość współpracować z takimi profesjonalistami. Wszystko poszło sprawnie za co bardzo dziękuję. Osobiście chciałam podziękować za pomoc i poradę. Polecam firmę

I. Szukacz, Pabianice
I. Szukacz, Pabianice
Gość
Reply to  Grażyna Pach
9 miesięcy temu

Też mam podobną opinię 🙂

Anna Misztal
Anna Misztal
Gość
11 miesięcy temu

Firma jest bardzo pomocna i oddana dla klienta co można zauważyć już od pierwszego spotkania. Firma w moim przypadku bardzo dobrze sobie poradziła z moimi problemami z których myślałam że nie wyjdę, a jednak dzięki ich zaangażowaniu w sprawę wszystko zakończyło się pozytywnie.

Małgorzata
Małgorzata
Gość
9 miesięcy temu

Genialna firma doradcza, która bardzo angażuje się w pomoc swoim klientom. Wszystko zakończyło się pomyślnie za co należą się brawa dla doradców Sipp Kraków.4,0 rating

 4 stycznia 2021

Piotr K.
Piotr K.
Gość
9 miesięcy temu

Zgłosiłem się całkiem niedawno do firmy. Obecnie jestem bardzo zadowolony z tak szybkiego i sprawnego działania doradców za co niezmiernie dziękuję i jestem dożywotnio wdzięczny – żałuję tylko, że tak późno się zdecydowałem się powierzyć im swoją sprawę, ale teraz z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę każdej osobie zmagającej się z dłużnikiem, który nie chce rozliczyć się z zobowiązania finansowego.

S. Magnat
S. Magnat
Gość
9 miesięcy temu

Korzystałem z usług Sipp z Krakowa raz gdy chciałem się zareklamować. Wrzuciłem baner reklamowy na stronę ich portalu doradczego, mogę powiedzieć, że rozreklamowałem się skutecznie. Drugi raz zleciłem odzyskanie środków od firmy, która nie chciała się z nami rozliczyć, więc 2 sprawy miały pozytywny finał. Jak zajdzie potrzeba i znowu będę miał problemy z odzyskaniem pieniędzy na pewno ponownie zgłoszę się do SIPP Kraków.

Midzel, Katowice
Midzel, Katowice
Gość
9 miesięcy temu

Miałam w firmie problemy z ściągnięciem należności za towar pobrany przez kontrahentów i nie mogliśmy sobie poradzić na własną rękę. W ramach usług doradczych z których korzystamy doradzaliśmy się w kwestiach inwestycji. Zostaliśmy bardzo dobrze pokierowani, teraz inwestycja już się nam zwraca.
.

Michał Kulebiak
Michał Kulebiak
Gość
9 miesięcy temu

Portal już nie raz już mi się przydał. Wiele tematów które dotychczas zawsze ustalałem z księgową jest już da mnie jasnych, na pytania, zawsze uzyskuję odpowiedź od doradców na portalu. Mogę naprawdę go polecić.

Alemania, Kraków
Alemania, Kraków
Gość
10 miesięcy temu

Jak najbardziej przychylam się do pozytywnej opinii na temat doradztwa prawnego. Bardzo dobrze rozwiązali temat. Utworzyłem sobie konto na portalu firmy SIPP bo czytałem opinie na ten temat. Rzeczywiście jest to dobre rozwiązanie, aktualne informacje, wszystko na temat. Dla mnie super rzecz.

K. Rzeszów
K. Rzeszów
Gość
9 miesięcy temu

Wzięliśmy do naszej firmy ten portal doradczy po wcześniejszym sprawdzeniu. Nie żałujemy zakupu bo nam się przydaje na co dzień. Mogę każdemu polecić ten serwis, jest bardzo dobry. Fachowe narzędzie i sporo różnych funkcji.

BB Krall
BB Krall
Gość
2 lat temu

Fachowe podejście do klienta. Zawsze chętnie odpowiadają na pytania i wątpliwości. Polecam. Serwis dobry, bo co dzień aktualizowany, jestem na bieżąco. W najbliższej przyszłości planuję skorzystać ze szkoleń, bo są atrakcyjne.

Alamo Sp. J
Alamo Sp. J
Gość
11 miesięcy temu

Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko na razie działa jak powinno, kontakt z firmą pozytywny. Jakościowo bardzo dobry serwis, mogę polecić bo już nie raz się tu uzyskiwałem pomoc. Warto mieć.

Piotr
Piotr
Gość
9 miesięcy temu

Należę do grona stałych klientów portalu firmy Sipp Kraków. Jestem zadowolony ze współpracy, nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam serdecznie! Szczególnie polecam szkolenia on line. Bardzo korzystne rozwiązanie w ramach jednego abonamentu.

Jerzy Bończak
Jerzy Bończak
Gość
1 rok temu

Jeden z lepszych serwisów doradczych na naszym rynku. Testowałem i aktywowałem. Portal już nie raz już mi się przydał. Wiele tematów które dotychczas zawsze ustalałem z kadrami jest już da mnie jasnych. Zawsze uzyskuję odpowiedź od doradców na portalu. Mogę naprawdę go polecić.

Sławek Rowecki
Sławek Rowecki
Gość
9 miesięcy temu

Bardzo profesjonalny portal, wszystko jest czytelne, a przede wszystkim zawiera rzetelne informacje, portal godny polecenia! Skorzystałam kilka razy z porad prawnych z portalu. Myślę, że jak najbardziej można się tym wspomóc. Polecam

U. Milikik
U. Milikik
Gość
9 miesięcy temu

Uzyskałem tu informacje na temat możliwości dofinansowania planowanego przedsięwzięcia. Nawet nie wiedziałem, że mogę skorzystać z takiego dofinansowania, a okazało się, że jest kilka możliwości. Profesjonalne doradztwo oraz szkolenia. Wszyscy pracownicy w firmie przeszkoleni w ramach abonamentu. Polecam

B. Bogucice Wielkie
B. Bogucice Wielkie
Gość
11 miesięcy temu

Jestem użytkownikiem od niedawna. Z chęcią skorzystałem z takiej możliwości, bo i ja i księgowa mieliśmy wątpliwości w kilku sprawach w kwestiach prawa międzynarodowego. Prawnicy na 5+, a pomoc nieoceniona, tym bardziej, że mi potrzebna właśnie on-line.

Anna Jankowska
Anna Jankowska
Gość
1 rok temu

Jestem zadowolona z usług. Duże wsparcie na każdym kroku. Firmę otworzyłam niedawno więc pytań i wątpliwości miałam dużo. Nie ukrywam, że otrzymałam dużą pomoc i oszczędziłam czas na bieganiu po urzędach, bo tego w zasadzie uniknęłam. Polecam, szczególnie młodym firmom.

Maria H
Maria H
Gość
1 rok temu

Oszczędność na wydatkach na prawnika. Miałem ostatnio kilka spraw, wydatek na portal już mi się zwrócił. Jestem zadowolona. Serwis akurat mi się przydał na czas przymusowego siedzenia w domu. Doszkoliłam się, doedukowałam. Polecam

Karol Janiczek
Karol Janiczek
Gość
9 miesięcy temu

Jestem bardzo usatysfakcjonowany ze współpracy

Jurytk
Jurytk
Gość
Reply to  Karol Janiczek
1 rok temu

Witam, ja również bardzo sobie chwalę. Mogę z całą pewnością polecić doradców prawnych na tym portalu. Fachowa pomoc.

Karol Janiczek
Karol Janiczek
Gość
9 miesięcy temu

Chcę kupic portal prawny

damek
damek
Gość
Reply to  admin
9 miesięcy temu

Dziękuję

Martyna Jakubek
Martyna Jakubek
Gość
10 miesięcy temu

Dzień dobry, chciałam kupić taki właśnie portal prawny. Jaka jest cena??

Sipp
Sipp
Gość
Reply to  Martyna Jakubek
11 miesięcy temu

Proszę sprawdzić na: sipp-krakow.pl/oferta/
 

Piotr Wilczek
Piotr Wilczek
Gość
2 lat temu

Daję z czystym sumieniem maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek między innymi za bardzo dobry kontakt i ekspresową pomoc
 

Michał Gawroński
Michał Gawroński
Gość
9 miesięcy temu

Już od pierwszego dnia współpracy z Sipp Kraków moje problemy zostały rozwiązane raz na zawsze

Dagmara D.
Dagmara D.
Gość
11 miesięcy temu

Od kiedy znajoma poleciła mi tą firmę Sipp Kraków to wiele moich finansowych problemów zostało rozwiązanych. Ja zgłosiłam się do nich w listopadzie 2020, i od tego czasu jestem zadowoloną klientką.
Dagmara

Ulak
Ulak
Gość
11 miesięcy temu

Witam, ja również. Zostałem bardzo dobrze pokierowany w bardzo skomplikowanej sprawie sądowej. Jeśli będę miał problem w przyszłości, na pewno zgłoszę się tu jeszcze po poradę prawną.

Irek Samolej
Irek Samolej
Gość
9 miesięcy temu

Firma Sipp Kraków odznacza duża wiedza z zakresu prawa. Polecam ich doradców bardzo gorąco, bo są najlepsi w swej profesji.4,0 rating

 11 stycznia 2021

Wolbrom, Katarzyna
Wolbrom, Katarzyna
Gość
9 miesięcy temu

Wszystkie aktualne informacje dotyczące przedsiębiorców, przepisy i interpretacje. Polecam

I. Szukacz, Pabianice
I. Szukacz, Pabianice
Gość
9 miesięcy temu

O wszystkich najważniejszych bieżących informacjach przypomina mi zawsze Newsletter, stąd wiem o wszystkich zmianach czy ustawach.

K. Budzyk, W-wa
K. Budzyk, W-wa
Gość
9 miesięcy temu

Ja korzystam na co dzień z portalu SIPP Kraków. Szkolenia, porady prawne i inne informacje, zawsze na bieżąco i profesjonalnie. Polecam.

olx
olx
Gość
9 miesięcy temu

Obecnie testuję sobie ten serwis i myślę, że cena jest atrakcyjna, więc pewnie się zdecyduję korzystać w przyszłości.

G.Grosik
G.Grosik
Gość
9 miesięcy temu

Posiadam ten portal od kilku miesięcy i przeglądam go w każdej wolnej chwili. Dużo ważnych dla mnie informacji, więc się bardzo przydaje.

Artur L.
Artur L.
Gość
Reply to  G.Grosik
9 miesięcy temu

Też bardzo chętnie przejrzę go sobie 🙂

Sprawdzacz
Sprawdzacz
Gość
11 miesięcy temu

Obecnie sprawdzam jakie tu są usługi, ale jak na razie podoba mi się. Dużo usług i fajne szkolenia. Zobaczę jaka wiedza prawna, jak się sprawdzi to biorę na abonament.

Anita z Płocka
Anita z Płocka
Gość
11 miesięcy temu

Jestem nową i zadowoloną użytkowniczką portalu. Polecam serwis.

Konrad Zbicki
Konrad Zbicki
Gość
10 miesięcy temu

Korzystam obecnie z bezpłatnego okresu testowego i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo szeroki zakres informacji i wsparcia on-line.

Tymek Teusz
Tymek Teusz
Gość
1 rok temu

Po zarejestrowaniu działalności w wielu sprawach doradzałem się ekspertów na portalu. Duża pomoc w pracy.

Bereczek
Bereczek
Gość
1 rok temu

Zdecydowałem się przetestować ten portal. Test wypadł pomyślnie, więc zdecydowałem się na abonament. Myślę, że mi się przyda.

Janusz Kaliczek
Janusz Kaliczek
Gość
1 rok temu

Bardzo dobrze, że jest opcja darmowego przetestowania sobie portalu i sprawdzenia, tym bardziej, że bezpłatnie.

Adam Całka
Adam Całka
Gość
1 rok temu

Zdecydowanie polecam, usługa wychodzi dużo taniej niż bierze mój prawnik.

Tomasz H
Tomasz H
Gość
9 miesięcy temu

W naszej firmie, która działa na rynku międzynarodowym serwis się przydaje. Uzywamy go wszyscy, łącznie z naszym doradcą. Uważam, że zakup bardzo dobry.

Mirek L
Mirek L
Gość
11 miesięcy temu

Bardzo ciekawe artykuły, interpretacja przepisów, szkolenia, a przede wszystkim doradztwo. Ja jestem bardzo zadowolony i nie żałuję zakupu.

an09
an09
Gość
9 miesięcy temu

Duży plus za mega przemiłą obsługę 🙂

majka
majka
Gość
8 miesięcy temu

super rozwiązania

Ania
Ania
Gość
8 miesięcy temu
eello
eello
Gość
8 miesięcy temu

Polecam, sipp, opinie pozytywne

Stanisław
Stanisław
Gość
8 miesięcy temu

Korzystam z rozwiązań firmy od 2019 roku. Polecam serdecznie, dobry kontakt z BOK

Stanisław
Stanisław
Gość
7 miesięcy temu

Jestem bardzo zadowolona z portalu. . Korzystam z usług prawniczych i podatkowych głównie przez pytania do eksperta.

Wasyl
Wasyl
Gość
7 miesięcy temu

 serwis informacyjny polskiego prawa sp. z o.o pomógł mi w procesie restrukturyzacji . Firma godna polecenia.

60
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x